Kalendarz imprez 01

Format

Wzajemna rywalizacja firm lub grup, które wykorzystują Trójmiejską Ligę Żeglarską jako platformę aktywnego spędzania wolnego czasu podczas żeglarskiej rywalizacji sportowej. Liga jest idealnym narzędziem do aktywizowania pracowników oraz budowania atmosfery pracy zespołowej lub wzmacniania relacji z kluczowymi klientami.

Rywalizacja przy sopockim molo ma charakter sportu amatorskiego, załogi składają się z dowolnej liczby zawodników, jednak jednorazowo może żeglować 3-5 osób. Prowadzone są dwie klasyfikacje - Open i Amatorska. W tej drugiej wyczynowi żeglarze mogą być jedynie członkami zespołów, ale nie mogą sterować. Jedna edycja ligi składa się z pięciu rund i finału, a każda z nich, oprócz żeglarskiej rywalizacji, zawiera treningi, szkolenie teoretyczne oraz spotkanie podsumowujące zmagania w połączeniu z dekoracją zwycięzców. Rundy odbywają się w odstępach dwu, trzy tygodniowych od maja do lipca.

Zakończenie Ligi, nagrodzenie uczestników i ukoronowanie nowych mistrzów odbywa się podczas imprezy wieczornej w jednym z uznanych sopockich klubów muzycznych.

GSC Yachting Yachting Clinic Yacht Club Sopot