Kalendarz imprez 14

Aktualności

Trójmiejska Liga Żeglarska - odkrywamy tajemnice rywalizacji

poniedziałek, 25 listopada 2019

Trójmiejska Liga Żeglarska to projekt, który ma przybliżyć żeglarstwo i regaty dla wszystkich zwolenników tej pięknej dyscypliny sportu i aktywności ruchowej. Nie jest to żadna nowa inicjatywa, a kontynuacja rozgrywanej od 2015 roku Biznes Ligi Żeglarskiej. Rywalizacja otwiera się również dla grup nie związanych z żadną firmą, korporacją czy przedsiębiorstwem, ale nadal będzie miała charakter ściśle amatorski.

OLIVIA BUSINESS CENTRE ZWYCIĘZCĄ BIZNES LIGI ŻEGLARSKIEJ 2019

niedziela, 29 września 2019

VIII edycja Biznes Ligi Żeglarskiej dobiegła końca. Trzynaście amatorskich zespołów reprezentujących różne firmy wzięło udział w sześciu imprezach w ciągu całego sezonu. Rozegrano ponad 60 wyścigów w każdych warunkach wietrznych, a najlepszą załogą okazała się Olivia Business Centre, która w pięknym stylu zwyciężyła rundę finałową.

Faza eliminacyjne Biznes Ligi Żeglarskiej zakończona. Czas na wielki finał.

poniedziałek, 16 września 2019

W niedzielę 15 września rozegrana została piąta, ostatnia runda eliminacyjna Biznes Ligi Żeglarskiej 2019. Warunki pogodowe były wspaniałe, a dla niektórych uczestników był to wręcz debiut w żegludze przy tak silnym wietrze, który w najmocniejszych porywach dochodził do 34 węzłów. W swoich grupach najlepsze okazały się załogi Olivia Business Centre oraz Euro Consulting.

Za nami IV runda BLŻ. Cztery zespoły z awansem do złotego finału.

poniedziałek, 9 września 2019

Pierwszy weekend września zapowiadał się bardzo kapryśnie pod względem wiatru i pogody. Prognozy wskazywały minimalny wiatr i ciągły deszcz. Jednak już nie pierwszy raz okazało się, że dla Biznes Ligi aura jest sprzyjająca.

Biznes Liga Żeglarska wraca do Sopotu po wakacyjnej przerwie.

piątek, 6 września 2019

8 września na wody wokół sopockiego molo powrócą żeglarze amatorzy rywalizujący w Biznes Lidze Żeglarskiej. Na starcie zobaczymy 12 zespołów podzielonych na dwie grupy. Liderami rywalizacji są firmy Olivia Business Centre oraz Sosnowski, jednakże różnice punktowe są niewielkie, więc rywalizacja o miejsca w wielkim finale będzie trwała do końca.

GSC Yachting Yachting Clinic Yacht Club Sopot