Kalendarz imprez 21

Aktualności

OLIVIA BUSINESS CENTRE ZWYCIĘZCĄ BIZNES LIGI ŻEGLARSKIEJ 2019

niedziela, 29 września 2019

VIII edycja Biznes Ligi Żeglarskiej dobiegła końca. Trzynaście amatorskich zespołów reprezentujących różne firmy wzięło udział w sześciu imprezach w ciągu całego sezonu. Rozegrano ponad 60 wyścigów w każdych warunkach wietrznych, a najlepszą załogą okazała się Olivia Business Centre, która w pięknym stylu zwyciężyła rundę finałową.

Faza eliminacyjne Biznes Ligi Żeglarskiej zakończona. Czas na wielki finał.

poniedziałek, 16 września 2019

W niedzielę 15 września rozegrana została piąta, ostatnia runda eliminacyjna Biznes Ligi Żeglarskiej 2019. Warunki pogodowe były wspaniałe, a dla niektórych uczestników był to wręcz debiut w żegludze przy tak silnym wietrze, który w najmocniejszych porywach dochodził do 34 węzłów. W swoich grupach najlepsze okazały się załogi Olivia Business Centre oraz Euro Consulting.

Za nami IV runda BLŻ. Cztery zespoły z awansem do złotego finału.

poniedziałek, 9 września 2019

Pierwszy weekend września zapowiadał się bardzo kapryśnie pod względem wiatru i pogody. Prognozy wskazywały minimalny wiatr i ciągły deszcz. Jednak już nie pierwszy raz okazało się, że dla Biznes Ligi aura jest sprzyjająca.

Biznes Liga Żeglarska wraca do Sopotu po wakacyjnej przerwie.

piątek, 6 września 2019

8 września na wody wokół sopockiego molo powrócą żeglarze amatorzy rywalizujący w Biznes Lidze Żeglarskiej. Na starcie zobaczymy 12 zespołów podzielonych na dwie grupy. Liderami rywalizacji są firmy Olivia Business Centre oraz Sosnowski, jednakże różnice punktowe są niewielkie, więc rywalizacja o miejsca w wielkim finale będzie trwała do końca.

Faworyci wygrywają w III rundzie. GlobeSailor nowym partnerem Ligi.

poniedziałek, 1 lipca 2019

W niedzielę 30 czerwca rozegrana została trzecia, ostatnia przed przerwą wakacyjną, runda Biznes Ligi Żeglarskiej. W wyśmienitych warunkach pogodowych w rywalizacji wzięło udział jedenaście zespołów podzielonych na dwie grupy. Najlepszymi załogami okazali się przedstawiciele firm Atena oraz Sosnowski. Do grona partnerów Ligi dołączyła firma GlobeSailor, która ufundowała nagrodę główną dla zwycięzców całej rywalizacji.

GSC Yachting Yachting Clinic Yacht Club Sopot