Kalendarz imprez 28

Aktualności

GSC Yachting zaprasza na wodę

czwartek, 15 kwietnia 2021

Konieczność posiadania własnego jachtu, drogie mariny, ogromne koszty związane z udziałem w imprezach i regatach żeglarskich. Takie wyobrażenie o jachtingu ma przeciętny mieszkaniec Polski. Nic bardziej mylnego! Żeglarstwo staje się sportem co raz bardziej dostępnym dla każdego, zarówno jako forma aktywnego wypoczynku jak i sport na najwyższym poziomie.

Podsumowanie sezonu GSC Yachting

czwartek, 1 października 2020

To był bardzo trudny sezon w wykonaniu GSC Yachting, znanej głównie z organizacji Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej (dawniej Biznes Ligi Żeglarskiej). Jednak mimo dużo mniejszej ilości imprez oraz mniejszej ilości uczestników w związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią, Rafał Sawicki właściciel firmy jest zadowolony i z optymizmem patrzy w przyszłość.

Ekspresowa pierwsza część sezonu TLŻ

wtorek, 7 lipca 2020

Sześć firmowych załóg, sześć regatowych jachtów Delphia 24 i krótkie, wymagające dużej koncentracji wyścigi wokół mola w Sopocie. W czerwcu wystartował szósty sezon Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej. 

Ruszają rozgrywki 2020

piątek, 19 czerwca 2020

W najbliższą sobotę 20 czerwca na wody wokół sopockiego molo powraca Trójmiejska Liga Żeglarska (wcześniej znana jako Biznes Liga Żeglarska). Będzie to już IX edycja Ligi w jej szóstym sezonie. Na liście startowej sześć załóg, przedstawicieli firm z różnych części Polski. Na starcie zobaczymy utytułowanych żeglarzy, między innymi wicemistrzów świata w klasie Micro z roku 2018 Joannę i Krzysztofa Mariańskich, czy też pierwszego w historii mistrza polski w klasie Laser Standard Macieja Suchockiego.

Zmiany organizacyjne TLŻ 2020 w związku z COVID-19

środa, 22 kwietnia 2020

W związku z panującą epidemią i obostrzeniami w organizacji spotkań i imprez, wprowadzamy zmiany organizacyjne dotyczące Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej.

GSC Yachting Yachting Clinic Yacht Club Sopot