Kalendarz imprez 22

Aktualności

Ekspresowa pierwsza część sezonu TLŻ

wtorek, 7 lipca 2020

Sześć firmowych załóg, sześć regatowych jachtów Delphia 24 i krótkie, wymagające dużej koncentracji wyścigi wokół mola w Sopocie. W czerwcu wystartował szósty sezon Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej. 

Ruszają rozgrywki 2020

piątek, 19 czerwca 2020

W najbliższą sobotę 20 czerwca na wody wokół sopockiego molo powraca Trójmiejska Liga Żeglarska (wcześniej znana jako Biznes Liga Żeglarska). Będzie to już IX edycja Ligi w jej szóstym sezonie. Na liście startowej sześć załóg, przedstawicieli firm z różnych części Polski. Na starcie zobaczymy utytułowanych żeglarzy, między innymi wicemistrzów świata w klasie Micro z roku 2018 Joannę i Krzysztofa Mariańskich, czy też pierwszego w historii mistrza polski w klasie Laser Standard Macieja Suchockiego.

Zmiany organizacyjne TLŻ 2020 w związku z COVID-19

środa, 22 kwietnia 2020

W związku z panującą epidemią i obostrzeniami w organizacji spotkań i imprez, wprowadzamy zmiany organizacyjne dotyczące Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej.

Trójmiejska Liga Żeglarska - odkrywamy tajemnice rywalizacji

poniedziałek, 25 listopada 2019

Trójmiejska Liga Żeglarska to projekt, który ma przybliżyć żeglarstwo i regaty dla wszystkich zwolenników tej pięknej dyscypliny sportu i aktywności ruchowej. Nie jest to żadna nowa inicjatywa, a kontynuacja rozgrywanej od 2015 roku Biznes Ligi Żeglarskiej. Rywalizacja otwiera się również dla grup nie związanych z żadną firmą, korporacją czy przedsiębiorstwem, ale nadal będzie miała charakter ściśle amatorski.

OLIVIA BUSINESS CENTRE ZWYCIĘZCĄ BIZNES LIGI ŻEGLARSKIEJ 2019

niedziela, 29 września 2019

VIII edycja Biznes Ligi Żeglarskiej dobiegła końca. Trzynaście amatorskich zespołów reprezentujących różne firmy wzięło udział w sześciu imprezach w ciągu całego sezonu. Rozegrano ponad 60 wyścigów w każdych warunkach wietrznych, a najlepszą załogą okazała się Olivia Business Centre, która w pięknym stylu zwyciężyła rundę finałową.

GSC Yachting Yachting Clinic Yacht Club Sopot