Kalendarz imprez 13

Aktualności

Podsumowanie sezonu GSC Yachting

czwartek, 1 października 2020

To był bardzo trudny sezon w wykonaniu GSC Yachting, znanej głównie z organizacji Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej (dawniej Biznes Ligi Żeglarskiej). Jednak mimo dużo mniejszej ilości imprez oraz mniejszej ilości uczestników w związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią, Rafał Sawicki właściciel firmy jest zadowolony i z optymizmem patrzy w przyszłość.

Ekspresowa pierwsza część sezonu TLŻ

wtorek, 7 lipca 2020

Sześć firmowych załóg, sześć regatowych jachtów Delphia 24 i krótkie, wymagające dużej koncentracji wyścigi wokół mola w Sopocie. W czerwcu wystartował szósty sezon Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej. 

Ruszają rozgrywki 2020

piątek, 19 czerwca 2020

W najbliższą sobotę 20 czerwca na wody wokół sopockiego molo powraca Trójmiejska Liga Żeglarska (wcześniej znana jako Biznes Liga Żeglarska). Będzie to już IX edycja Ligi w jej szóstym sezonie. Na liście startowej sześć załóg, przedstawicieli firm z różnych części Polski. Na starcie zobaczymy utytułowanych żeglarzy, między innymi wicemistrzów świata w klasie Micro z roku 2018 Joannę i Krzysztofa Mariańskich, czy też pierwszego w historii mistrza polski w klasie Laser Standard Macieja Suchockiego.

Zmiany organizacyjne TLŻ 2020 w związku z COVID-19

środa, 22 kwietnia 2020

W związku z panującą epidemią i obostrzeniami w organizacji spotkań i imprez, wprowadzamy zmiany organizacyjne dotyczące Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej.

Trójmiejska Liga Żeglarska - odkrywamy tajemnice rywalizacji

poniedziałek, 25 listopada 2019

Trójmiejska Liga Żeglarska to projekt, który ma przybliżyć żeglarstwo i regaty dla wszystkich zwolenników tej pięknej dyscypliny sportu i aktywności ruchowej. Nie jest to żadna nowa inicjatywa, a kontynuacja rozgrywanej od 2015 roku Biznes Ligi Żeglarskiej. Rywalizacja otwiera się również dla grup nie związanych z żadną firmą, korporacją czy przedsiębiorstwem, ale nadal będzie miała charakter ściśle amatorski.

GSC Yachting Yachting Clinic Yacht Club Sopot